Таки випросив. Вірастюка зробили народним депутатом

Автор: Тетяна Сененко
20:49 19.05.2021

Центральна виборча комісія (ЦВК) України склала новий протокол щодо виборів народного депутата на 87 окрузі в Івано-Франківській області. Згідно зі встановленими результатами, переможцем залишається кандидат від «Слуги народу» Василь Вірастюк.

Таки випросив. Вірастюка зробили народним депутатом
оренда квартири Київ

Відповідне рішення прийнято на засіданні ЦВК.

«Враховуючи рішення судів і позицію Великої палати Верховного суду, комісія визнала голосування на шести дільницях недійсним і встановила результати без їх урахування», – йдеться в повідомленні ЦВК у Facebook.

На засіданні ЦВК склала новий протокол за результатами виборів. Після визнання недійсним голосування на шести дільницях голоси за кандидатів дещо змінилися:

Василь Вірастюк – 14 811
Олександр Шевченко – 13 942
Руслан Кошулинський – 13 463

«Відповідно до закону про вибори народних депутатів України, народним депутатом обрано Василя Вірастюка», – додали на засіданні ЦВК. 

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія встановила відсутність правових підстав для реєстрації Василя Вірастюка народним депутатом на 87 окрузі (Івано-Франківська область).

Читайте також: Вимагав паспорти і обшукував людей. “Слуга” Тищенко підняв ґвалт на окрузі Вірастюка

Нагадаємо, 28 березня в окрузі 87 в Івано-Франківській області відбулися довибори у Верховну Раду.

4 квітня на окрузі №87 завершився підрахунок голосів за кандидатів у народні депутати, силач і висуванець “Слуги народу” Василь Вірастюк обійшов Олександра Шевченка на 749 голосів: Вірастюк отримав 31,25%, а Шевченко – 29,69% голосів виборців. Шевченко вирішив захищати свій результат у суді.

5 квітня Центральна виборча комісія прийняла протокол про опрацювання 100% голосів від Окружної виборчої комісії на 87 окрузі та чекала на рішення судів у справах.

9 квітня Івано-Франківський окружний адміністративний суд скасував усі постанови окружної виборчої комісії №87 щодо визнання недійсними виборів на п’яти дільницях.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися