Вакцинування від COVID-19: у скількох щеплених виникла побічна дія

Автор: Галина Ворона
15:31 26.02

За дві доби від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплення проти COVID-19 отримали 1338 осіб. Це лікарі, що працюють із хворими на коронавірус, та військові в зоні проведення Операції об’єднаних сил. До МОЗ наразі надійшло 7 повідомлень про побічні наслідки вакцинування, але вони легкі.

Вакцинування від COVID-19: у скількох щеплених виникла побічна дія

Про це під час пресконференції розповів заступник міністра охорони здоровʼя – головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, 25 лютого зроблено 1 179 щеплень проти COVID-19. Серед них 792 чоловіки та 387 жінок. Найбільша кількість вакцинованих за добу – у Черкаській, Тернопільській областях та в м. Київ. У всіх трьох регіонах вакцинувалося по 90 осіб. Загалом же найбільше вакцинованих – у Черкаській області, де встигли щепити вже 170 осіб.

Віктор Ляшко додав, що повідомлення про наслідки після імунізації надходять по електронній системі до Державного експертного центру МОЗ України. Наразі надійшло 7 повідомлень про побічні наслідки, але вони легкі.

Ми всю інформацію відслідковуємо і звертаємо на це увагу. Але не потрібно розганяти паніку, бо всі побічні дії передбачені в інструкції від виробника вакцини. Кампанія імунопрофілактики продовжується, сьогодні у всіх областях знову працюють мобільні бригади”, – зауважив представник МОЗу.

Читайте також: Партнера дивної фірми, що зареєструвала вакцину від COVID-19, пов’язують з Оленою Зеленською

Нагадаємо, вчора, 25 лютого, у Києві стартувала вакцинація від коронавірусу. Перше щеплення отримав завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії для інфекційних хворих Олександрівської клінічної лікарні Олексій Куценко. Всього Київ отримав 42,6 тисячі доз вакцини проти COVID-19.

Великий Київ у Google News

підписатися