Партнера дивної фірми, що зареєструвала вакцину від COVID-19, пов’язують з Оленою Зеленською

09:38 26.02

Партнера фірми-одноденки “Милість Божа”, яка зареєструвала вакцину від коронавірусу в Україні, а також торгує фруктами та м’ясом, може бути пов’язана з Оленою Зеленською.

Партнера дивної фірми, що зареєструвала вакцину від COVID-19, пов’язують з Оленою Зеленською

Про це повідомляють #Букви. 

Так, засновник ТОВ “ГРЕЙС ОФ ГОД” Кумар Пранаав разом з партнером Вірди Бікрамом Джіт Сінгхом виявилися засновниками ще однієї фірми-одноденки – “АЕОН БІОТЕХ”.

В свою чергу, Бікрам Джіт Сінгх обіймає посаду заступника генерального директора з постачання в ПАТ “АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ”. 

Раніше посаду головної закупниці цієї компанії обіймала нинішня очільниця Антимонопольного комітету України Ольга Піщанська. Водночас Піщанську називають подругою першої леді Олени Зеленської, хоча сама вона спростовує це.

У червні минулого року журналісти “Прямого” заявили, що сестра Ольги Піщанської Світлана Піщанська керує справами президента Володимира Зеленського в Італії. За їхніми даними, Зеленський нібито переписав свій бізнес в Італії на “сусідку” з Кривого Рогу та спонсора “Слуги народу” – Світлану Піщанську.

Нагадаємо, фірма “ГРЕЙС ОФ ГОД”, яка зареєструвала вакцину від коронавірусу в Україні, була створена три місяці тому. Окрім вакцини проти коронавірусу, фірма продає також фрукти, овочі, м’ясо, молочні продукти, яйця, олію, тютюн, шоколад та інші товари. 

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...