Вакцина від ковіду трошки затримується. Міністр назвав нові терміни поставки

21:38 15.02

Постачання вакцин від коронавірусної хвороби COVID-19 , яке урядовці обіцяли на 15 лютого, затримується. У МОЗ говорять про відвантаження преператів.

Вакцина від ковіду трошки затримується. Міністр назвав нові терміни поставки

Як повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ефірі одного з телеканалів, терміни поставки вакцини коливаються в межах декількох днів.

“Говорили, що  розпочнеться вакцинація з 15 лютого. Це дата, яку я особисто називав, виходячи з поставки вакцин.   Всі формальності Україна виконала. Вакцина трошки затримується. Десь 16-17 лютого ми очікуємо вакцину в Україні”, – заявив міністр.

За словами чиновника,  наразі триває процес відвантаження вакцини для України. Джерела поставки вакцин – це COVAX – Pfizer, і Astra Zeneka, згідно з контрактом. Закуплена вакцина англо-шведської компанії AstraZeneca має надійти в Україну 17 або 18 лютого.

“Ми виконали абсолютно всі формальності, заплатили гроші, у нас укладено контракт, і зараз просто йде процес відвантаження”, – сказав він.

Нагадаємо, 5 лютого 2021 року Міністерство охорони здоров’я України отримало підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин для профілактики COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca та NovaVax. Постачання відбуватиметься починаючи з лютого 2021 року.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, як відбуватиметься запис на вакцинацію від коронавірусу.

До слова, в Україні вже ухвалили календарний план безкоштовної вакцинації населення від COVID-19: кого і коли будуть щеплювати. 

Крім цього, дослідження показали, що в разі зараження після вакцинації Pfizer/BioNTech кількість проявів симптомів захворювання знижується на 94%.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...