В шкільній літературі знову загубили Крим на карті

Автор: Макс Юр’єв
22:55 27.01.2021

Вкотре видавці шкільної літератури допускають кричущі помилки. На цей раз у зображенні карти України.

В шкільній літературі знову загубили Крим на карті Фото:

Як повідомляє користувач Attila Szellei-Dovzhenko у своєму дописі:

«Україна без Криму (на малюнку). Шкільний зошит з української мови для учнів середніх шкіл. Хтось каже, що це на малюнку Крим, тоді де Одещина? Подивіться, порівняйте з малюнками, де Україну зображують правильно».

Та додає фотографії шкільного друкованого зошита з української мови для 5 класу (видавництва ТОВ ВФ «Інтелект України»), Харків, 2020 рік. В зошиті для прикладу зображені  конверти, на одному з яких відображена карта України без Кримського півострова. А Україна до того ж розмальована в кольори перевернутого прапора: жовтий колір згори, а блакитний — знизу.

На зошиті також є напис: «Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах» (лист ДНУ «ІМЗО» Міністерства освіти і науки від 27.05.2019).

Цікаво, чи Міносвіти взагалі перевіряє подібну продукцію перед тим, як вона потрапляє до дітей?

Нагадаємо, раніше автори допустились помилки в одному з підручників і зазначили, що Київ засновано у 19 столітті.

В той же час Окружний суд зобов’язав Міністерство освіти та науки переглянути підручник з історії України для 5 та 11 класів щодо висвітлення подій Революції Гідності. 

Раніше, українські медіа заполонили фотографії підручника “Захист Вітчизни” для 10-х класів, де українських військовослужбовців зобразили світлиною російських солдатів.

 

Великий Київ у Google News

підписатися