Зради немає? У Міносвіти відреагували на помилки про Київ у шкільному підручнику

15:50 24.09.2020

Підручник, у якому автори допустились помилки і зазначили, що Київ засновано у 19 столітті, не відповідає типовим освітнім програмам та вимогам Нової української школи і понад 5 років не використовується в освітньому процесі як базовий.

Зради немає? У Міносвіти відреагували на помилки про Київ у шкільному підручнику

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти.

У Міносвіти кажуть, що у соціальних мережах та ЗМІ був розповсюджений скріншот сторінки підручника «Літературне читання» для 3-го класу для ЗНЗ із навчанням російською мовою, авт. Хорошковська О. Н., Охота Г., 2013 року видання, який містив помилку щодо дати заснування столиці України – м. Київ.

Зазначений підручник не відповідає типовим освітнім програмам та вимогам Нової української школи і понад 5 років не використовується як базовий підручник в освітньому процесі”, – говориться у повідомленні міністерства.

Там також зазначили, що відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти, впровадження якого розпочато з 1 вересня 2018 року, розроблені типові освітні програми для початкової школи та здійснюється забезпечення підручниками Нової української школи.

Наразі перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих МОН для використання в початковій  школі у 2020/2021 навчальному році, містить нові підручники для 1-3 класів закладів загальної середньої освіти. 

Читайте також: “ВУЗ перетворюється в офіс”. Киян обурило проведення зборів “Слуг” на території КНУ 

Нагадаємо, у підручнику, про який іде мова, зазначається, що Київ засновано у XIX столітті, а Софійський собор та Києво-Печерська лавра – “пам’ятки тих часів”.

Великий Київ у Google News

підписатися