Пекельні затори, порожні ринки та дітлахи за стрічкою. Як Київ переживає локдаун (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Тетяна Сененко
14:42 05.04

Сьогодні, у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус, Київ запровадив жорсткі карантинні обмеження. У столиці закривають школи та садочки, транспорт працюватиме за спецперепустками пасажирів, а містян мають відправити на дистанційну роботу або у відпустки. Щоправда, перший день локдауну вже обернувся катастрофою для містян.

Пекельні затори, порожні ринки та дітлахи за стрічкою. Як Київ переживає локдаун (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Ранок у Києві сьогодні почався не добре. На громадський транспорт вишикувалися кілометрові черги, але потрапити і тим більше доїхати в ньому кудись виявилось неабияким квестом, при тому, що поїзди метро і тролейбуси каталися по місту абсолютно пустими.

Тарифи на таксі виросли в 10 разів, і це зовсім не перебільшення. А ті, хто зміг виїхати на власному транспорті – застрягли у страшенних заторах.

Пробки Киев

Швиденько дістатися на роботу змогли лише власники самокатів та велосипедів. Але можна було взяти і на прокат.

Біля входу до станцій метрополітену чергувала поліція. Траплялися незначні конфлікти – кияни обурені неорганізованістю процесу. Деякі підприємства досі не змогли оформити спецперепустки через Департамент транспортної інфраструктури. Люди намагалися потрапити у транспорт з довідками з роботи, однак пускали не всіх.

 

Ринки також не працюють:

А на дитячих майданчиках з’явилися обмежувальні стрічки. Та це не зупиняє матусь та дітлахів.

Водночас, місто продовжує жити своїм життям:

 

Багато підприємств не отримали вчасно спецквитки і робітники не змогли потрапити до транспорту, щоб дістатися на роботу. В мережах люди обурюються неорганізованості чиновників КМДА, які вже не вперше проходять локдаун і виявилися знову до нього неготовими.

А тим часом, кияни у мережах досі шукають, де купити спецперепустки. Є попит, буде пропозиція – у Києві викрили 18-річну дівчину, яка намагалася збути підроблені спецквитки для проїзду в громадському транспорті на період локдауну.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...