В Олександрівській лікарні підготували ще один корпус для хворих на коронавірус

13:28 24.04

У медичних закладах столиці, де приймають хворих на коронавірус, сьогодні є вже 400 апаратів штучної вентиляції легень. А в Олександрівській лікарні, де місця в інфекційному відділенні вже закінчуються, підготували ще один корпус, де зможуть лікувати хворих з COVID-19.

В Олександрівській лікарні підготували ще один корпус для хворих на коронавірус

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Олександрівська лікарня першою почала приймати хворих на коронавірус. І сьогодні інфекційне відділення там майже заповнене. Бо, на жаль, кількість хворих зростає. Але в Олександрівській підготували ще один корпус, де зможуть розміщувати хворих на коронавірус. Це ще до 100 ліжок”, – підкреслив Кличко.

Також мер столиці зазначив, що в  медзакладах міста, де приймають хворих на коронавірус, сьогодні є вже 400 апаратів ШВЛ.

За його словами, місто готується до різних сценаріїв. У Києві на сьогодні визначено 14 медзакладів першої та другої хвилі для прийому хворих на коронавірус. Загалом це понад 1700 ліжок. У випадку поганого сценарію місто може розгорнути до 7 тисяч ліжок.

Раніше головлікар Олександрівської лікарні розповіла, що місця в інфекційних відділеннях закінчуються.

загрузка...

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, станом на 24 квітня в Україні 7647 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 193 летальні, 601 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 477 нових випадків і 5 смертей, 97 хворих одужали. У Києві – вже 1122 підтверджених випадки захворювання.

Країна поки не пройшла піку захворюваності на коронавірус – нові дати. Саме тому на засіданні уряду карантин продовжили до 11 травня. Послаблення карантину обіцяють після 11 травня, але при деяких умовах. А вчені попереджають українців про другу хвилю вірусу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...