Умови відміни карантину – що означає “День К”

13:47 22.04.2020

Уряд продовжив карантин до 11 травня, але водночас вже розробив чіткий план виходу з нього. Він складається з 5 етапів. Стартову точку цього плану назвали “День К”.

Умови відміни карантину – що означає “День К”

Як розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, для виходу з карантину є дві умови: по-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%.

За розрахунками, “День К” має настати 12 травня.  

У нас є важливі завдання до цього часу, над якими ми працюємо: поступово збільшуємо кількість тестувань, покращуємо забезпечення лікарень та медиків, запроваджуємо систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розроблюємо нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція”, – зазначив Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, якщо все буде добре і епідемічна ситуація буде сприяти, то 11 травня можна буде говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг. Можливо, будуть інші пом’якшувальні заходи. 

Як повідомлялося раніше, карантин продовжено до 11 травня – причини.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, станом на 22 квітня в Україні 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 467 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 467 нових випадків і 13 смертей, а 100 хворих одужали.

Українців вже попередили про другу хвилю вірусу

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...