В Києві зацвіли перші магнолії – весняні фото

Автор: Марія Супрун
17:02 11.04

Весна набирає обертів. Пригріло сонечко і в ботанічному саду ім. Фоміна біля станції метро «Університет», а також у Національному ботсаду імені Гришка зацвіли перші магнолії.

В Києві зацвіли перші магнолії – весняні фото Фото: Інформатор

Так, гарними весняними світлинами з ботсаду ім Гришка (вул. Тимірязєвська, 1) поділився у Facebook мешканець столиці Микола Житенєв.

Квіти вже з’явилися у магнолії Лебнера. Зазначимо, що рід “магнолія” названо К. Ліннеєм на честь французького ботаніка П’єра Магнола (1638-1715).

Крім того, неймовірно ніжними магноліями можна вже помилуватися у ботанічному саду ім. Фоміна (але не забувайте про карантин). Тут зібрана одна з найбільших колекцій магнолієвих дерев – висаджено 65 видів з 240 існуючих в природі. Фото та відео опублікував Інформатор.

Зараз тут зацвіли тільки два дерева, їх можна побачити відразу біля сходів від центрального входу. Але невдовзі тепло добереться і вглиб магнолієвої алеї, де розквітнуть білі і рожеві квіти. 

Фото: Інформатор
Фото: Інформатор

Фото: Інформатор
Фото: Інформатор
Фото: Інформатор

Фото: Інформатор
Фото: Інформатор
 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Информатор (@kiev.informator.ua)

Нагадаємо, щоб іти в ногу з часом, столичний ботсад ім. Гришка оновив світогляд і провів ребрендинг. Він став більш відкритим та дружнім для киян. А ще відтепер ботсад позиціонує себе не лише як місце відпочинку, але й як відповідальний екопростір.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...