В Києві відкрилась дивовижна виставка дерев’яних скульптур (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
20:50 12.08

У Національному заповіднику “Софія Київська” відбулося відкриття виставки дерев’яних скульптур “Катарсис”, організованої у рамках фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 2021.

В Києві відкрилась дивовижна виставка дерев’яних скульптур (ФОТО)

Автори скульптур – майстри пізньобарокового мистецтва другої половини XVIII сторіччя Йоганн-Георгій Пінзель, його учень Франциск Олендзький та сучасний український художник Олександр Животков.

Роботи цих авторів розмежовані віками, але їх об’єднує експресивна різьба по дереву, а також глибока змістовна емоційність.

За розумінням митців – час, людина і дерево дуже пластичні. Кожен із цих велетнів потужний та міцний, загартований і витривалий. Але ще їх об’єднує повна протилежність собі ж — пластика, витонченість та абсолютна гнучкість перед цим світом.

Відвідати виставку можна до 5 лютого 2022 року у виставкових залах “Хлібні” – вона працює щодня з 10:00 до 17:30. Вартість вхідного квитка – 65 грн (повний) та 30 грн (пільговий).

Під час проведення фестивалю Bouquet Kyiv Stage, з 27 серпня по 2 вересня: щодня, з 10:00 до 21:00 вхідний квиток – 125 грн (повний) та 65 грн (пільговий). Він дає можливість відвідати всі події фестивалю цього дня, включаючи виставку.

Нагадаємо, у Софії Київській відкрили фотовиставку Photo Kyiv-2021, присвячену інклюзії.

Великий Київ у Google News

підписатися