У Софії Київській відкрили виставку Photo Kyiv-2021, присвячену інклюзії

Автор: Марія Супрун
18:51 12.08

з 12 до 25 серпня у столиці триватиме п’ятий щорічний фотографічний ярмарок Photo Kyiv 2021. Цього року він відбудеться просто неба в Національному заповіднику «Софія Київська» та пройде у форматі виставки фоторобіт «Не|видиме життя».

У Софії Київській відкрили виставку Photo Kyiv-2021, присвячену інклюзії

Про це повідомила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

«Центральною темою цієї наймасштабнішої міжнародної фотоподії України стане інклюзивність та безбар’єрність у сучасному суспільстві. Фотовиставка напрочуд актуальна саме сьогодні, в часи випробувань пандемією і локдаунами, коли кожному з нас складно залишатися сильним та спокійним. Ми можемо повчитися вмінню цінувати життя у героїв цьогорічних фотосюжетів», – сказала Барінова.

За її словами, основна ідея проєкту – привернути увагу фотомайстрів і відвідувачів до таких цінностей як повага, прийняття, співчуття, відкритість та співпереживання. До об’єктивів фотографів потрапили поранені ветерани АТО, ООС та Євромайдану, самотні літні люди, діти із синдромом Дауна та іншими інклюзіями, ромська громада тощо.

Протягом міжнародної фотоподії відбудуться освітні онлайн-заходи – круглі столи, дискусії та artist’s talks, у яких візьмуть участь фахівці з питання інклюзії, мистецтвознавці, експерти з фотографії, представники державних інституцій культури, фіналісти Photo Kyiv 2021.

Виставка є безкоштовною (відвідувачі сплачують тільки вартість вхідного квитка до Софії Київської).

Довідково. Міжнародна фотовиставка Photo Kyiv проходить в Києві 5-й рік поспіль. На Open Call відгукнулось 89 фотографів із 15 країн світу, які представили дуже різне бачення безбар’єрності та інклюзії із України, Канади, Бельгії, США, Франції, Туреччини, Польщі, Грузії, Швейцарії, Молдови, Азербайджану, Італії, Бразилії, Нідерландів, Іспанії. Участь у Photo Kyiv 2021 беруть 5 спецпроєктів.

Нагадаємо, 20 серпня у столичному парку Співоче (вулиця Лаврська, 31) стартує нова виставка квітів «У Всесвіті Марії Примаченко», що присвячена 30-річчю Незалежності України.

Великий Київ у Google News

підписатися