“В квартиру увірвалися слідчі, поліція і СБУ” – директор Музею Революції Гідності

18:56 19.11.2020

Сьогодні вранці поліція також провела обшуки у квартирі директора Музею Революції Гідності Ігоря Пошивайла. Силовики вилучили приватний носій інформації.

“В квартиру увірвалися слідчі, поліція і СБУ” – директор Музею Революції Гідності

Про це сам Ігор Пошивайло розповів в ефірі “Прямого”.

Сьогодні зранку, о восьмій годині, коли ми мали розпочати міжнародний науковий форум, до мене в квартиру увірвалися слідчі, поліція і СБУ та провели обшук всієї квартири, вилучили носій інформації приватний, і паралельно це відбувалось у двох офісах музею. Ці дії відбувались на підставі ухвали Голосіївського районного суду”, – сказав він.

Крім того, директор Музею зазначив, що вже відкрито кримінальну справу щодо коштів, які було витрачено на закупівлю матеріалів для будівництва Меморіалу Героїв Небесної Сотні.

Дивно, що саме сьогодні в цей день виникла така необхідність…Начебто Північний офіс дав таку інформацію, що музей не надав пояснень, які були необхідні по цьому питанню. Насправді, жодного письмової і усної вимоги щодо надання такої інформації не було, і викликає подив, чому виникла така необхідність саме тепер добратися до цих надсекретних документів, які знаходяться у нас в бухгалтерії та у генпідрядника”, – повідомив Пошивайло.

Як повідомляється на сторінці Музею у Facebook, за два дні до річниці Майдану затемна слідчі СБУ та поліції увірвалися додому до генерального директора Ігоря Пошивайла, потім до офісу, щоб “знайти” документи щодо будівництва Меморіалу Небесній Сотні, доступні онлайн – на платформі публічних закупівель Prozorro.

Нагадаємо, сьогодні вранці слідчі прийшли з обшуком у Національний музей Революції Гідності у той момент, коли там відкрили і проводили міжнародний форум.

Справа стосується розкрадання грошей на будівництво меморіалу Героїв Небесної Сотні. Йдеться про авансовий платіж, який сплачено генеральному підряднику.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...