Обшук у Музеї Революції Гідності: слідство підозрює розкрадання на будівництві музею

14:25 19.11.2020

Обшуки у Нацмузеї Революції Гідності не мають жодного стосунку до подій під час Революції Гідності. Справа нібито стосується розкрадання грошей на будівництво меморіалу Героїв Небесної Сотні. Йдеться про авансовий платіж, який сплачено генеральному підряднику.

Обшук у Музеї Революції Гідності: слідство підозрює розкрадання на будівництві музею

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Як зазначається, обшуки відбуваються в службових приміщеннях Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні – Музею Революції Гідності, компанії – генпідрядника та за місцями проживання відповідних службових осіб.

За даними СБУ, обшуки проводять слідчі поліції Києва під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури на підставі ухвали Голосіївського районного суду Києва у межах розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 364 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що 22.12.2018 між Національним Меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності та приватним товариством укладено договір генпідряду на виконання будівельних робіт та перераховано на його рахунок авансовий платіж у розмірі близько 111, 6 мільйонів гривень, що становило 80 % суми договору генпідряду.

Строк виконання робіт був визначений з грудня 2018 року по серпень 2019 року. У той же час у вказаний період генпідрядником фактично не було проведено жодних робіт, навіть підготовчих.

Залишок коштів по об’єкту на казначейському рахунку підрядника станом на березень 2020 року становив 9,8 млн грн.

З метою фіксації обставин кримінального правопорушення та виявлення речових доказів, які можуть мати суттєве значення для слідства наразі проводяться обшуки в офісних приміщеннях Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, генпідрядника, а також за місцями проживання відповідних службових осіб”, – пояснили у СБУ.

Нагадаємо, сьогодні вранці слідчі прийшли з обшуком у Національний музей Революції Гідності у той момент, коли там відкрили і проводили міжнародний форум.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...