У Музеї Революції Гідності проводять обшук

11:24 19.11.2020

Слідчі прийшли з обшуком у Національний музей Революції Гідності у той момент, коли там відкрили і проводять міжнародний форум і готують заходи до річниці Революції Гідності.

У Музеї Революції Гідності проводять обшук

Про це повідомляється на Facebook-сторінці музею.

У нас обшук! У ці хвилини саме відкрили і проводимо міжнародний науковий форум, готуємо заходи до річниці Революції Гідності, тому… деталі згодом”, – говориться у повідомленні.

Про яку кримінальну справу йде мова, поки невідомо, але на знімках видно, що слідч – зі слідчого управління з розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності.

“Прийшли слідчі з управління розслідувань господарських злочинів СБУ і показали рішення суду. Зараз триває обшук, вилучено документи, оригінали документів, складається протокол. Зараз паралельно тривають обшуки в директора музею, а також в іншому офісі, в будівельному відділі”, – розповіла “Прямому” завідувач інформаційного відділу музею Ольга Сало.

За даними Суспільного, слідчі дії тривають в рамках провадження щодо розкрадання понад 100 мільйонів гривень, виділених на облаштування меморіалу Небесній сотні. Керівництву музею інкримінують зловживання службовим становищем.

Читайте також: Флешмоби, екскурсії, виставки – програма до річниці Революції Гідності

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...