В гуртожитку на Лісовому поліцейські з дітьми не витримають четверту зиму без опалення — Олексій Бусаєв

09:57 19.10.2020

Співробітники поліції з сім’ями, які мешкають у гуртожитку за адресою Лісовий проспект 43-А, три роки не можуть добитися підключення опалення.

В гуртожитку на Лісовому поліцейські з дітьми не витримають четверту зиму без опалення — Олексій Бусаєв
Світлодіодне освітлення

Це відбувається, тому що будівля має статус адміністративної та не належить до житлового фонду, повідомляє кандидат в депутати від “УДАРУ” Олексій Бусаєв.

Під час зустрічі з мешканцями Деснянського району Бусаєв дізнався про стан гуртожитку.

Як юрист та правозахисник, він порекомендував мешканцям звернутись до балансоутримувача — в даному випадку Головного управління Національної поліції України в м. Києві.

В зверненні зазначається, що це приміщення ще з 2001 року використовується для тимчасового проживання працівників поліції (міліції). Коли вони заселялись в будівлі не було водопостачання та каналізації, електромережа знаходилась в аварійному стані, протікав дах.

Ремонтні роботи мешканці робили за власні кошти.

А три роки тому створили ГО “Ми маємо право” та звернулись до МВС з проханням дати дозвіл на укладання договору з “КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО”, але цього й досі не зроблено.

Ці люди захищають правопорядок, а як до них відноситься держава? В гуртожитку сирість, грибок, тому пневмонія у дітей — тут це звичайне явище. Місто та громада дає мовчазну згоду на те, щоб поліцейські жили в середньовіччі, при цьому очікуючи, що ті їх будуть захищати”,

— обурюється Олексій Бусаєв, що балотується по четвертому Деснянському округу, що об’єднує Троєщину, Лісовий масив та Биківню.

Також в листі повідомляється, що загалом в приміщенні проживає 79 осіб, в тому числі неповнолітні діти. Мешкають й колишні поліцейські (міліціонери), які так і не змогли отримати квартиру під час служби, а іншого житла в них немає.

Крім того, МВС, як правило, не реєструє людей за фактичним місцем мешкання, тому вони не мають права приватизувати житло. Уявіть картину: після чергування поліцейський повертається додому, а його зустрічають хворі діти… Який в людини моральний стан? Звісно, пригнічений. Тому вони починають сприймати свою роботу як бізнес”,

— пояснює Олексій Бусаєв.

16 жовтня лист було відіслано адресату. Олексій Бусаєв обіцяє тримати ситуацію під особистим контролем.

Як повідомлялося раніше, на Лісовому масиві більшість дитячих майданчиків в аварійному стані.

Читайте також: Карантин, день 221. Нове зонування починає діяти сьогодні

Великий Київ у Google News

підписатися