Стан майданчиків на Лісовому масиві загрожує життю дітей – Олексій Бусаєв

16:00 09.10.2020

На Лісовому масиві більшість дитячих майданчиків в аварійному стані. Незважаючи на те, що місто виділяє кошти на благоустрій об’єктів, ремонтні роботи відкладаються.

Стан майданчиків на Лісовому масиві загрожує життю дітей – Олексій Бусаєв

Про це розповів підприємець Олексій Бусаєв виданню “Сегодня”. 

За адресою вул. Кубанської України, 41/28 передбачено цілих два дитячих майданчики та стадіон. Але що ми бачимо? Дірки в сітці-рабиці і цеглою підперту дитячу гірку!  Такий аварійний стан об’єктів – результат корупції”,- обурюється кандидат у депутати від “Удару” Олексій Бусаєв.

Фото: Реконструкція за 1 млн грн.

На реконструкцію цього дитячого майданчика для дошкільнят місто виділило більше 1 мільйона гривень. Однак тендер, на якому мав бути визначений підрядник, відклали.

Громадськість довірила чинному депутату представляти її інтереси, і він був зобов’язаний тримати об’єкт на контролі. Тоді гроші б дійшли вчасно”, – впевнений Бусаєв.

Проблеми з ЖКГ є в кожному мікрорайоні, зазначає кандидат у депутати. На Троєщині, наприклад, це холодні панельні будинки, що вимагають утеплення, і брак парковок. У Биківні гостро стоїть питання з новобудовами, які роками не вводяться в експлуатацію. Але прогнилі дитячі майданчики на Лісовому – це пряма загроза життю дітей.

Фото: Олексій Бусаєв, кандидат у депутати від Удару” по четвертому округу — Троєщина-Лісовий масив-Биківня) – №11

Як правозахисник, Бусаєв майже 15 років представляв інтереси малих підприємців столиці.

Я щодня відстоював право працювати легально і платити податки, а не хабарі. Тепер хочу домогтися того, щоб бюджетні гроші дійшли до мого району. Немає неважливих питань, але безпека і освіта дітей для мене на першому місці”, – пояснює кандидат у депутати.

Нагадаємо, новий стадіон, два поля для міні-футболу та 4 workout майданчики відкрили на Київщині.

Великий Київ у Google News

підписатися