Українців не будуть щеплювати російською вакциною – комітет Ради підтримав правки “ЄС”

Автор: Марія Супрун
11:25 29.01

Правки «Європейської Солідарності» щодо швидкої реєстрації вакцини від коронавірусу були враховані комітетом з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Українців не будуть щеплювати російською вакциною – комітет Ради підтримав правки “ЄС”

Про це повідомила народна депутатка Вікторія Сюмар на своїй сторінці в мережі Facebook під час засідання комітету.

«Зранку з Яною Зінкевич на медичному комітеті. Законопроект про екстренну реєстрацію вакцин. Вчора це був закон про можливість реєструвати будь-які експериментальні ліки. Зараз ми обмежили це винятково вакцинами від Ковід-19», – написала народна депутатка.

Крім цього, на засіданні комітету було враховано поправку «Європейської Солідарності» щодо заборони російської вакцини в Україні.

«️І головне – комітет врахував нашу поправку – заборонити в Україні вакцини, розроблені країною агресором. SputnikV і Росія не будуть ставити свої сумнівні експерименти на українцях», – наголосила Сюмар.

Читайте також: Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від COVID-19, – Порошенко

Як відомо, ці пропозиції є частиною антиковідного плану п’ятого президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка. 

Нагадаємо, вакцинація від COVID-19 в Україні відбуватиметься у 4 етапи – дати. 375 мобільних бригад робитимуть щеплення від ковіду.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...