Українській борчині, яка віддала призову квартиру тренеру, вручили ще одну

Автор: Тетяна Сененко
10:07 26.08

Українська борчиня Ірина Коляденко, яка віддала подаровану їй за “бронзу” Олімпіади-2020 квартиру своєму тренеру, таки отримала власне житло. 

Українській борчині, яка віддала призову квартиру тренеру, вручили ще одну

Про це в ефірі 5 каналу розповів мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Після того як Коляденко зі своїм тренером відвідала будинок з подарованою квартирою, до них у гості прийшов мер Ірпіня Олександр Маркушин. Він вручив призерці Олімпійських ігор у Токіо ще одну квартиру.

“Вирішили нашим містом, нашими підприємцями вручити ще одну квартиру нашій Коляденко і показати приклад іншим громадам: якщо є така ситуація, то потрібно дарувати дві квартири”, – пояснив Маркушин.

Українська спортсменка Ірина Коляденко, яка завоювала бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо, віддала подаровану їй квартиру в Ірпені своєму тренеру Володимиру Яременку.

Вона зізналася, що за час їхньої спільної роботи та підготовки до Олімпійських ігор у Токіо тренер йшов на жертви.

Нагадаємо, На Олімпіаді в Токіо відбулася сутичка за бронзу у вільній боротьбі (до 62 кг) між українкою Іриною Коляденко і Анастасією Григор’євою з Латвії. Коляденко в напруженій боротьбі перемогла 3: 1 і взяла бронзу.

До слова,  на Олімпійський іграх у Токіо український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виграв золоту нагороду у ваговій категорії до 87 кг. Це перша медаль вищого гатунку збірної України у Токіо-2020, а для нашого спортсмена – друга олімпійська нагорода, яка доповнила срібло в Ріо-2016.

Великий Київ у Google News

підписатися