Українські та німецькі художники створили композицію на посольстві Німеччини

16:30 24.10.2021

Мер Києва Віталій Кличко з послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен, презентували художню композицію, виконану в стилі тейп-арт, на будівлі посольства Німеччини.

Українські та німецькі художники створили композицію на посольстві Німеччини

Про це мер Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні з послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен презентували художню композицію, виконану в стилі тейп-арт, на будівлі посольства Німеччини. Її створили молоді українські та німецькі художники. Презентацію приурочили до завершення тижнів Німеччини в Україні. Прапори двох держав, зображення яких прикрасило фасад будівлі посольства, символізують дружбу та партнерство України і Німеччини, що триває вже майже 30 років. Невдовзі ми відзначатимемо річницю встановлення дипломатичних відносин між Україною і Німеччиною»,

– підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що Німеччина завжди підтримувала незалежність і територіальну цілісність України та європейські прагнення нашої держави, допомагала і допомагає втілювати необхідні реформи.

«У Києві ми з німецькими партнерами втілюємо багато проектів, які допомагають змінювати наше місто. Тривають і побратимські відносини Києва з кількома німецькими містами. І ми будемо продовжувати нашу співпрацю, переймати найкращий європейський досвід наших друзів», – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше виставку «30 плакатів з Києва» у фойє Нової ратуші Лейпцига відкрили в рамках Днів Києва у Лейпцигу. Це 30 плакатів, створених талановитими київськими ілюстраторами, які демонструють сучасну Україну мовою мистецтва.

Великий Київ у Google News

підписатися