Українка пробилися до вирішально матчу турніру WTA 1000

Автор: Любава Лисичкіна
16:43 20.08.2022

Наша спортсменка Людмила Кіченок у парі з латвійкою Оленою Остапенко пробилися до вирішально матчу турніру WTA 1000 в Цинциннаті (США).

Світлодіодне освітлення

Як повідомляється, у чвертьфіналі Кіченок та Остапенко завдали поразки фіналісткам Australian Open.

Українсько-латвійський дует обіграв представницю Казахстану Анну Даниліну та Беатріс Хаддад Маю з Бразилії – 6:3, 3:6, 10:8. Поєдинок тривав годину і 19 хвилин.

У півфіналі Кіченок та Остапенко здолали бельгійку Елізе Мертенс та росіянку Вероніку Кудерметову, яка через повномасштабне вторгнення РФ до України виступає в нейтральному статусі.

Матч тривав годину та 49 хвилин. Кіченок та Остапенко програли перший сет, але зуміли виграти два наступні. У підсумку, гра завершилася на їхню користь з рахунком 4:6, 7:6, 10:5.

Цікаво, що чвертьфінал і півфінал українсько-латвійська пара відіграла упродовж одного дня. У фіналі турніру Кіченок та Остапенко позмагаються проти американки Ніколь Меліхар-Мартінес та австралійки Еллен Перес.

До слова, Марина Бех-Романчук має “золото” Мультиспортивного Євро-2022.