Українців на вокзалах тепер зустрічає пісня на честь мами Стефанії

Автор: Любава Лисичкіна
00:18 18.05

14 травня український гурт Kalush Orchestra переміг в 66-му конкурсі “Євробачення”.

Українців на вокзалах тепер зустрічає пісня на честь мами Стефанії
Пісня на честь мами Стефанії тепер звучить на вокзалах України як гімн Перемоги, зазначили в “Укрзалізниці”.
 
“Вчинок та виступ Kalush Orchestra на сцені Євробачення дає сил та наснаги всій Україні битися за Перемогу до останньої ноти. А рожева шапочка, як символ сміливості та наполегливості калуських хлопців, тепер стає ще одним брендом вільної та незалежної України”, – додають у перевізника.
 
Залізничники приєднуються до привітань та дарують позитивні емоції всім пасажирам “Стефанія Експреса” №43/44 Київ — Калуш — Івано-Франківськ.
 
Поїзд 43 Київ — Івано-Франківськ в розкладі цього року офіційно стане “Стефанія Експресом”. Вокзали Києва, Калуша, та Франківська будуть вітати цей поїзд піснею “Стефанія”. До речі, це буде перший у світі поїзд, названий на честь мами“, — написав голова УЗ Камишін у себе в Telegram.
 
Нагадаємо , військовий заспівав “Стефанію” під звуки обстрілів “Азовсталі”.  Як писав “ВК“, 14 травня український гурт Kalush Orchestra переміг в 66-му конкурсі “Євробачення”. Лідер гурту Олег Псюк після виступу у фіналі закликав світ допомогти Маріуполю й захисникам на “Азовсталі”. Після цього в Google почали більше цікавитися Маріуполем та “Азовсталлю”. 

Великий Київ у Google News

підписатися