“Ця моральна проституйованість закінчиться колись?” – завзята волонтерка та акторка про скандал з Аліною Паш

Автор: Галина Ворона
17:53 13.02

Відома українська акторка, патріотка і волонтерка Ірма Вітовська прокоментувала скандал довкола переможниці нацвідбору на “Євробачення” Аліни Паш, яка вже довгий час перебуває у базі сайту “Миротворець” через поїздку до окупованого Криму.

“Ця моральна проституйованість закінчиться колись?” – завзята волонтерка та акторка про скандал з Аліною Паш

Про це йдеться у дописі на Facebook-сторінці Ірми Вітовської.

На її думку, вояж в столицю агресора “пересирає” круту пісню з класним потрібним змістом та добрим виконанням.

Чому існує ця хвороба – “відсутність яєць”? Скільки треба грошей, щоб не принижувати своїх та свою країну?? (чому відсутнє відчуття солідарності з тими, хто вмирає за цю землю щодня(((  Ця моральна проституйованість закінчиться колись? Нема слів”, – обурюється Ірма Вітовська.

Артистка поділилась, що їй на нацвідборі  сподобався гурт Kalush Orchestra.

Калуш крутий. Хоча текст пісні та виконання Аліни Паш – дуже актуальний і важливий сигнал світу. Не прогинайся, молодь! Не прогинайся! Якби важко не було. В нашій історії багато поколінь молоді проходили свідомо пекло і тортури.. невже так важко тримати гонор?”, – зауважила дописувачка.

Читайте також: За що переможниця нацвідбору Євробачення-2022 Аліна Паш опинилася на “Миротворці”

Нагадаємо, Аліна Паш (Alina Pash) 12 лютого перемогла у нацвідборі “Євробачення-2022”. Навесні реперка представлятиме Україну в італійському Турині з піснею “Тіні забутих предків”. За результатами підрахунку голосів співачка з Закарпаття отримала найвищий бал від журі та глядачів. При цьому музиканти Kalush Orchestra, які брали участь у фінальному відборі на “Євробачення-2022”, звинуватили Суспільний мовник у фальсифікації під час підрахунку балів від журі та глядачів.

Великий Київ у Google News

підписатися