У “Європейській солідарності” повідомили, яким рейсом Порошенко повернеться в Україну

Автор: Галина Ворона
14:56 12.01

Петро Порошенко повернеться до Києва 17 січня рейсовим літаком з Варшави.

У “Європейській солідарності” повідомили, яким рейсом Порошенко повернеться в Україну

Про це повідомляється на Facebook-сторінці “Європейської солідарності”.

У опозиційній політичній партії зауважили, що оприлюднили дану інформацію “задля економії бюджетних коштів, які Банкова сьогодні витрачає на незаконне слідкування за лідером опозиції”.

Як зазначається, наразі Петро Порошенко знаходиться в Брюсселі, де проводить важливі міжнародні зустрічі, в тому числі по лінії НАТО, на тлі підвищеної концентрації російських військ на кордоні з Україною і вторгнення росіян до Казахстану.

Петро Порошенко вдячний прихильникам, які готуються до його повернення до Києва. І радить офісу Зеленського менше демонструвати свій страх через провладні ЗМІ. “Раджу Банковій не витрачати кошти на незаконне зовнішнє спостереження і прослушку – ми інформуватимемо вас про кожний крок, який наближає додому. Так само не раджу владі лякати мене арештом прямо в аеропорту. Я повертаюся 17 січня о 9 ранку”, – йдеться у повідомленні.

У “ЄС” додали, що в умовах широкомасштабної агресії Путіна переслідування лідера опозиції є нічим іншим як руйнуванням національної єдності – саме тим, що так необхідно агресору.

До слова, десятки політиків, громадських діячів та ветеранів ООС заявили про готовність підтримати Петра  Порошенка, зустрівши в аеропорту. Підтримав флешмоб і невідомий репер з Київщини, який “підірвав” мережу треком про повернення Порошенка.

Читайте також: Суддя, яка заарештувала активи Порошенка, потрапила до бази “Миротворця”

Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Великий Київ у Google News

підписатися