Суддя, яка заарештувала активи Порошенка, потрапила до бази “Миротворця”

Автор: Тетяна Сененко
13:51 12.01

Суддю Печерського районного суду Києва Віту Бортницьку внесли до бази сайту “Миротворець” за “руйнування судової системи України” та “фабрикацію справ”.

Суддя, яка заарештувала активи Порошенка, потрапила до бази “Миротворця”

Відповідну інформацію опублікувано на сайті бази “Миротворець” 10 січня 2022 року.

“Усвідомлені дії, спрямовані на руйнування судової системи України шляхом її дискредитації та підриву довіри до неї. Співучасник злочинів із фабрикації кримінальних справ стосовно завідомо невинних осіб”, – йдеться на сайті щодо причини внесення Бортницької до бази. 

Також на сайті оприлюднено факти, на основі яких дійшли до такого висновку:

  • Участь у фабрикації так званої “Справи про держзраду Порошенка”, кримінальне провадження №22016130000000212. Арешт майна та телерадіокомпаній (Порошенко не належать) під свідомо сфабрикованим ДБР приводом;

  • Жовтень 2021 рік – відправила обвинуваченого у державній зраді та фінансуванні тероризму нардепа ОПЗЖ Віктора Медведчука під домашній арешт;

  • Раніше без мотивації відмовляла у зміні запобіжного заходу Андрію Антоненку, а також відмовляла його адвокатам у доступі до результатів експертиз у справі;

  • Грудень 2019 рік – Печерський районний суд Києва закрив кримінальне провадження за звинуваченням колишніх народних депутатів фракції “Партія регіонів” Олександра Єфремова, Сергія Гордієнка та Олександра Стояна в організації ухвалення “диктаторських законів” 16 січня 2014 року. Суддя Бортницька під час ухвалення рішення послалася на закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України” від 13 травня 2014 року, який частково декриміналізував злочини, у яких звинувачувалися Єфремов, Гордієнко та Стоян.
 
Як відомо, Венедіктова пішла на один день у відпустку, аби не підписувати “підозру” Порошенку.
 
Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня він повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин