У Вулицю у Дніпровському районі перейменували на честь Ірини Бекешкіної

Автор: Галина Ворона
03:52 24.11.2022

У Дніпровському районі дерусифікували вулицю Генерала Карбишева на перейменували її на честь Ірини Бекешкіної.

У Вулицю у Дніпровському районі перейменували на честь Ірини Бекешкіної
оренда квартири Київ

Про це розповіли у Київраді.

Вулиця Генерала Карбишева була названа на честь російського та радянського військовика, що був пов’язаний із встановленням радянської влади на території України.

Нова назва запропонована на честь видатної соціологині, кандидатки філософських наук, старшої наукової співробітниці Інституту соціології НАН України, директорки Фонду “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва”, лідерки громадянського суспільства, яка зробила вагомий внесок у розвиток соціологічної науки в Україні, а також розвиток демократії та інституту вільних та чесних виборів Ірини Бекешкіної.

Зміна назв міських об’єктів не передбачає переоформлення документів.

Читайте також: Дерусифіковану вулицю на Святошині назвали на честь міста-побратима Києва

Нагадаємо, з 24 лютого у Києві вже перейменовано понад 200 вулиць, бульварів, площ, провулків та проспектів, назви яких були пов’язані з росією, її сателітами та радянським минулим. Так у столиці з’явилися провулок Кузьми Скрябіна, Чорнобаївська площа, вулиці  Романа Ратушного, видатного громадського діяча Євгена Чикаленка, лідера чеченського визвольного руху Джохара Дудаєва, фольклориста, етнографа, мовознавця, перекладача Пантелеймона Куліша, українського поета, кіносценариста, культурно-громадського діяча, першого голови Народного руху України, Героя України Івана Драча тощо.

Великий Київ у Google News

підписатися