Офіційно: у Києві з’явиться вулиця Романа Ратушного

15:06 08.09.2022

Київрада 8 вересня підтримала перейменування вулиці Волгоградської у Солом’янському районі на вулицю імені Романа Ратушного.

Офіційно: у Києві з’явиться вулиця Романа Ратушного
оренда квартири Київ

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.

Ми продовжуємо дерусифікацію вулиць та об’єктів столиці. Київрада підтримала перейменування вулиці Волгоградської у Солом’янському районі на вулицю імені Романа Ратушного. Молодого киянина, громадського активіста, героя-захисника України, який загинув на Сході нашої держави у червні цього року“, – написав Кличко у себе в Telegram.

Мер нагадав, що 24-річний Роман Ратушний “пішов захищати Україну від початку широкомасштабного вторгнення російських варварів“.

“Те, що з нами більше немає цього талановитого, принципового і відважного воїна – велика втрата для Києва і всієї країни. Бо саме такі, як Роман Ратушний – майбутнє сильної та демократичної України. Тож сьогоднішнім рішенням ми увіковічнили ім‘я Романа та його справу захисту зелених зон Києва”, – додав Кличко.

Окрім Волгоградської на сьогоднішньому засіданні перейменували ще близько 40 вулиць, провулків та площ столиці, назви яких пов’язані з Росією та радянським минулим. Зокрема, вулицю Московську в центрі Києва перейменували на вулицю Князів Острозьких.

Читайте також: Громада підтримала перейменування вулиці на честь Ратушного, попри рекомендацію комісії

Як писав “ВК”, Київська міська рада на пленарному засіданні 25 серпня ухвалила 95 проєктів рішень щодо перейменувань міських об’єктів. Нові назви отримали 102 вулиці та провулки. Повністю завершити процес перейменування у столиці планують до кінця вересня.

Великий Київ у Google News

підписатися