Декомунізація вулиці Пушкінської у Києві – тепер Чикаленка

Автор: Ольга Даниленко
20:24 27.10.2022

Депутати Київради ухвалили рішення про перейменування вулиці Пушкінської у Шевченківському районі столиці на честь визначного громадського діяча, мецената української культури, видавця, публіциста Євгена Чикаленка.

Декомунізація вулиці Пушкінської у Києві – тепер Чикаленка
оренда квартири Київ

Про це повідомив член Комісії з питань найменувань Київради Тиміш Мартиненко-Кушлянський.

“Пушкіна свалілі. Вулиця Пушкінська тепер – вулиця Євгена Чикаленка. Усіх вітаю!”, – написав він на своїй сторінці у Facebook. 

Також депутат Київради від “слуг” Ксенія Семенова повідомила, що сьогодні депутати відвели зеленбуду землю скверу Героя України – розвідника, учасника АТО, генерал-майора ЗСУ Максима Шаповала.

“Нарешті питання скверу Шаповала доведено до кінця. Землю відвели зеленбуду для скверу. Вітаю громаду”, – написала депутат.

Крім того, Семенова додала, що депутати цілу годину слухали звіт Поворозника про те, що нас чекає взимку.

“Розкажу завтра, бо дуже багато інформації”, – зазначила вона.

Нагадаємо, сьогоднішнє засідання Київради могло стати найзашкварнішим за всі часи – на голосування депутатів винесли земельні питання щодо забудови печер часів Київської Русі, будівництва в охоронній зоні Київської фортеці, будівництва на Малопідвальній у буферній зоні пам’ятки ЮНЕСКО, тощо.

Депутати Київради від фракції “ЄС” відмовилися голосувати за земельний дерибан Києва. Рух “Чесно” застеріг депутатів Київради від земельного дерибану в охоронній зоні столиці.

Після цього депутати Київради відклали розгляд цих земельних питань. 

Як писав “ВК”,  столичні активісти повідомляли, що на найближче засідання Київради керівництво КМДА винесе питання перетворення урочища “Лиса гора” на національне військове меморіальне кладовище. На думку активістів, київська влада спекулює на темі загиблих українських воїнів і прагне  “розшматувати парк” та забрати у гори статус об’єкта природно-заповідного фонду для подальшої забудови.

Великий Київ у Google News

підписатися