У столиці відкрились спортивні школи – як працюватимуть

12:45 04.06.2020

На початку тижня відбулося послаблення протиепідемічних заходів у закладах фізичної культури і спорту міста Києва. Відновили роботу спортивні школи та спортивно-масові заходи. Але для допуску до спортивних приміщень та занять є низка вимог.

У столиці відкрились спортивні школи – як працюватимуть

Як повідомляє КМДА, дозволено проведення спортивних, молодіжних та спортивно-масових заходів, у тому числі тренування на відкритих майданчиках, та спортивні змагання. Участь можуть брати не більше 50 осіб, окрім заходів, що передбачають перебування учасників у різний час на одній території.

Також, відкрито басейни для навчально-тренувальних груп та індивідуального відвідування. Такі заняття проводяться за умови дотримання норм одночасного перебування на одній доріжці.

Водночас, повинні виконуватися такі умови:

  • Не більше 1 особи на 10 кв. м зали для індивідуальних занять або 1 особи на 5 кв. м зали для групових/командних занять.
  • Не більше 10 осіб у групі.
  • Працівники та відвідувачі мають користуватися маскою чи респіратором.
  • Мають бути облаштовані місця для обробки рук антисептиками, паперові рушники та контейнери для їх утилізації.
  • Перед початком тренувань чи під час заходу обов’язково вимірюється температура працівникам та відвідувачам.

Читайте також: Коли в столиці запрацюють дитячі табори

Нагадаємо, з 5 червня в Україні заплановані нові послаблення карантину – подробиці тут. Але у разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів, їх можуть скасувати.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...