Коли в столиці запрацюють дитячі табори

13:22 25.05.2020

Відновлювати роботу дитячих секцій і таборів у столиці найближчим часом не будуть. Дитячі табори у школах планують відкрити не раніше липня, а дитячі секції можна буде відвідувати лише у вересні.

Коли в столиці запрацюють дитячі табори

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Говорити про роботу дитячих секцій та дитячих таборів поки зарано. Наразі готуються до прийому дітей столичні садочки. Школи організовують роботу для прийому документів та проведення ЗНО для випускників. Після відкриття дитячих садочків наступним етапом плануємо роботу дитячих таборів у школах. Але це – перспектива липня, не раніше. Щодо дитячих секцій – відновлення їх роботи заплановане на вересень”, – сказав Кличко.

Додамо, що за словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, дитячі табори можуть дозволити відкрити лише на останньому етапі карантину, не раніше червня.

Щодо роботи дитячих розважальних зон у торгово-розважальних закладах мер Києва зазначив, що вони поки не працюватимуть.

Я вже говорив, що рішення про відновлення роботи ТРЦ місто ухвалить окремо. Сподіваюся, їх роботу ми зможемо дозволити вже до кінця цього тижня. Але, дитячі розважальні зони поки не працюватимуть. Ми послаблюємо обмеження поступово. Щоб не допустити інфекційного вибуху”, – наголосив Кличко.

Як повідомлялося раніше, торговельно-розважальні центри Києва планують відкрити уже в найближчу середу, 27 травня.

Нагадаємо, дитячі садочки у Києві відкриються 1 червня. Що мають знати батьки і діти – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...