У метро додали тактильне покриття – як це виглядає (ФОТО, ВІДЕО)

11:48 25.05.2020

На кількох станціях метро після карантину з’явилось те, що більшість могла не помітити через радість довгоочікуваного відкриття чи зосереджені на правилах безпеки. Це облаштування тактильної плитки для людей з порушенням зору, як на вході до станцій, так і на платформах.

У метро додали тактильне покриття – як це виглядає (ФОТО, ВІДЕО) Фото: Великий Київ

Зокрема, як повідомляє кореспондент “Великого Києва”, такі тактильно-контрастні направлючі смуги тепер є на станціях зеленої гілки метро – “Лук’янівська”, “Дорогожичі” та “Сирець”.

На червоній лінії станцій з новими тактильними полосами не помічено. Зазначимо, що вони раніше були облаштовані лише на станції “Святошин” після капітального ремонту. 

Читайте також: Чи варто боятися їздити в метро після карантину

Нагадаємо, сьогодні нарешті відновив роботу довгоочікуваний киянами метрополітен. Жителів столиці закликають користуватися підземкою лише за нагальної потреби, а ми нагадаємо основні правила роботи метро для безпеки пасажирів.

Також “Великий Київ” вирішив перевірити чи справді сьогодні у підземці мало людей і проїхався у годину пік червоною гілкою з Лівобережки до Хрещатика – ФОТОРЕПОРТАЖ.

Великий Київ у Google News

підписатися