У Києві за добу не зробили жодного щеплення від COVID-19

Автор: Марія Супрун
17:25 10.05

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 1004 осіб, усі вони отримали тільки першу дозу вакцини. В Києві та ще в 11 областях не було зроблено жодного щеплення. 

У Києві за добу не зробили жодного щеплення від COVID-19
 

Про це повідомила пресслужба МОЗ. Загалом 9 травня було зроблено на 3839 щеплень менше, ніж за попередню добу. 

За даними відомства, жодного щеплення окрім Києва також не зробили у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Одеській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській та Черкаській областях.

Водночас, найбільша кількість щеплень за добу була зроблена у Львівській області – 470, а за весь період вакцинальної кампанії лідирує Київ – 93 096 щеплень.

Розподіл проведених щеплень за регіонами за минулу добу виглядає так:

У МОЗ зазначили, що загалом 863 645 людей було щеплено від початку вакцинальної кампанії, з них отримали 1 дозу – 863 643 особи, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 446 осіб (із них 2 особи отримали 1 дозу за кордоном).

Як повідомлялося, для киян створили електронну карту пунктів вакцинації від COVID-19.

Читайте також: Марина Порошенко оприлюднила кроки для прискорення вакцинації від COVID-19

Нагадаємо, вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. Українців зразу вакцинували препаратом Covishield (Oxford/AstraZeneca). Згодом, 13 квітня, стартувало вакцинування препаратом CoronaVac. 16 квітня в аеропорту «Київ» приземлився літак, який доставив 117 тисяч доз вакцини Pfizer в межах глобальної ініціативи COVAX. 19 квітня у Києві почали щеплювати вакциною Pfizer.

23 квітня, в Україну доставили понад 367 тисяч доз корейської вакцини, виготовленої за ліцензією компанії AstraZeneca. Щеплення вакциною АstraZeneca-SKBio виробництва Південної Кореї розпочалося 28 квітня.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...
більше новин