У Києві відбудеться Всеукраїнський волонтерський форум

Автор: Анна Ткаченко
12:48 29.09.2023

Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine за підтримки Міністерства молоді та спорту України 30 вересня-1 жовтня 2023 року проведе у Києві щорічний Всеукраїнський молодіжний екологічний форум, який об’єднає 200 молодих активістів Київщини та з різних куточків країни та експертів.

У Києві відбудеться Всеукраїнський волонтерський форум

Цей проєкт стане своєрідною платформою для обміну досвідом у реалізації кращих національних та закордонних екопрактик, реалізації суспільно-значущих проєктів для 180 безпосередніх учасників з числа активної молоді, представників громадських об’єднань з вісімнадцяти областей України та м. Київ, інформує “ВК”.

«Метою реалізації проєкту є формування умов, необхідних для підвищення участі молоді у суспільно значущій діяльності в тому числі формуванні екокультури, сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади і місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновлення України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності», — зазначають організатори.

А також під час форуму заплановано:

— пошук інноваційних механізмів щодо створення сприятливих умов для діяльності волонтерів та волонтерських організацій;

— обмін досвідом у реалізації кращих національних та закордонних волонтерських практик;

— популяризація прикладів взаємодії бізнесу та волонтерських організацій;

— створення комунікативної платформи для налагодження співробітництва між органами державної влади та громадськістю у галузі реалізації соціально-значущих проєктів.

Детальніше можна дізнатися в організаторів.

Перший масштабний форум волонтерів відбувся у столиці у липні 2022 року.

Великий Київ у Google News

підписатися