У Києві перевірять законність парковок уздовж магістралей

Автор: Галина Ворона
20:11 28.05

Департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації перевірить магістралі безперервного і регульованого руху на предмет самовільного захоплення тротуарів під паркувальні майданчики.

У Києві перевірять законність парковок уздовж магістралей

Як повідомляє КМДА, відповідне протокольне доручення сьогодні, 28 травня, дав заступник голови міста Костянтин Усов за результатами наради щодо ситуації з облаштуванням незаконних парковок на дорожній мережі міста Києва.

У нараді взяли участь керівники департаментів благоустрою, транспортної інфраструктури, патрульної поліції, Центру організації дорожнього руху та представники КП “Київтранспарксервіс” і КК “Київавтодор”.

Київ має їхати без заторів і бути безпечним для пішоходів, велосипедистів та водіїв. Необхідно провести обстеження дорожньої мережі міста на предмет самовільного або незаконного облаштування паркувальних майданчиків, загарбання частини тротуарів та велопішохідної мережі. Ми складемо перелік адрес, де вони вже облаштовані, та в окремих випадках навіть дивовижним чином легалізовані, і відреагуємо на це”, – заявив Костянтин Усов.

Він також попросив Патрульну поліцію Києва долучитися до перевірки та повідомити, якщо у них вже є такі адреси.

У місті мають існувати єдині стандарти, і наше завдання – надати їм загальнообов’язкової сили”, – додав заступник голови КМДА.

Читайте також: “Забув” оплатити парковку? Покарання тепер буде миттєвим

Нагадаємо, столичний забудовник нещодавно намагався захопити частину велодріжки. За час великодніх свят біля ЖК “Сан-Франциско” знищили частину двосторонньої велосипедної доріжки та почали влаштовувати паркувальну кишеню. Киянам не вдалось у законний спосіб відстояти велодоріжку на Нивках, тому велоспільнота перейшла до більш радикальних дій – озброївшись ломами та лопатами, хлопці та дівчата виламали асфальт на парковці (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...