Невідомі знищують велосипедну доріжку на проспекті Перемоги

Автор: Галина Ворона
09:21 06.05

Невідомі знищують велосипедну доріжку на проспекті Перемоги, біля ЖК “Сан-Франциско” Saga Real Estate. За час великодніх свят вони розібрали дорожнє огородження та бордюр, частину двосторонньої велосипедної доріжки, смугу газону та почали влаштовувати паркувальну кишеню.

Невідомі знищують велосипедну доріжку на проспекті Перемоги

Про це пишуть активісти у спільноті “Київ – велосипедне місто”.

У КП ШЕУ Святошинського району їм повідомили, що жодних дозвільних документів на ці будівельні роботи не видавалося.

Оскільки наразі зафіксовано самочинне будівництво на балансових територіях декількох комунальних підприємств – складено відповідні заяви до Патрульної поліції Києва.

У спільноті нагадують, що ця двостороння велосипедна доріжка згідно з Концепцією розвитку велосипедної інфраструктури, затвердженою Київрадою, є частиною магістрального велосипедного маршруту №5 “Проспект Перемоги – Центр”, влаштована в рамках капітального ремонту проспекту Перемоги у 2016 році. У 2017-2018 під час капремонту шляхопроводу біля станції метро “Нивки” частина велосипедної доріжки шириною 2 метри була виконана мостінням з декоративної бруківки червоного кольору.

Читайте також: Столицею на велосипеді: адреси прокату по районах

До слова, Київ все-таки подовжить Борщагівську лінію швидкісного трамваю до “Палацу спорту”. Разом з трамвайною інфраструктурою прокладатимуть велосипедну.

Великий Київ у Google News

підписатися