У КНУ Шевченка “відмахуються” на запити про те, на якій посаді там працював батько Медведчука

Автор: Галина Ворона
15:11 21.04

У Київському університеті ім. Тараса Шевченка відмовились надати інформацію про те, на якій посаді там працював батько Віктора Медведчука – Володимир Несторович Медведчук.

У КНУ Шевченка “відмахуються” на запити про те, на якій посаді там працював батько Медведчука

Про це розповів журналіст Вахтанг Кіпіані, який нещодавно судився з Віктором Медведчуком через свою книгу про Василя Стуса і виграв справу.

За словами Кіпіані, батько Медведчука працював в університеті Шевченка після Другої світової війни і був на той момент “нереабілітованим “зрадником Батьківщини” і “посібником нацистського окупаційного режиму”. 

На якій посаді могла працювати людина з подібним минулим – це секрет СССР і КГБ, захищений законами незалежної України”, – додає журналіст.

Він оприлюднив відповідь КНУ на запит журналістки Дарії Гірної, яка намагалась з’ясувати деталі і “отримала відкоша” за підписом новообраного ректора університету Володимира Бугрова. 

Мені здається, що Медведчук-джуніор тримає адміністрацію вишу за горло і вони подібними листами сигналізують всім про це”, – підсумовує Кіпіані.

У коментарях під дописом тегнули Бугрова, щоб він прокоментував ситуацію, але він поки що відмовчується. Натомість користувачі обурюються, що у КНУ обмежують право доступу до публічної інформації і називають абсурдом захист персональних даних людини, яка померла кілька десятиліть тому.

Журналіст Дмитро Тузов вважає це прикладом маніпуляції законом “Про інформацію” і “Про захист персональних даних”, оскільки йдеться про важливу для суспільства інформацію, і шкодує, що в ній бере участь щойно обраний ректор Володимир Бугров.

Читайте також:

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...