У Гостомелі відбудуть зруйнований окупантами мікрорайон: біля багатоповерхівок буде садочок і підземне укриття

Автор: Галина Ворона
13:23 16.02

У одному із мікрорайонів Гостомеля збудують житлові багатоповерхівки замість тих, які були зруйновані внаслідок російської збройної агресії.

У Гостомелі відбудуть зруйнований окупантами мікрорайон: біля багатоповерхівок буде садочок і підземне укриття
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє КОВА, проєкт передбачає будівництво 5 багатоповерхівок, садочка, протирадіаційного укриття для цивільного населення та благоустрій території.

У мікрорайоні заплановано будівництво семиповерхових будинків, розрахованих загалом на 360 квартир замість 272, що були раніше.

У будинках будуть одно-, дво- та трикімнатні квартири по 44, 58 та 78 квадратних метрів. Кожна оселя передбачає сучасне планування та ремонт, балкон, індивідуальне опалення.

На території мікрорайону також буде облаштовано протирадіаційне укриття та дитячий садок, благоустрій прилеглої території з дитячими майданчиками та зеленими зонами.

Додатково на кожному поверсі будинків запроєктоване просте коридорне укриття. Будівництво буде виконане з урахуванням принципів безбарʼєрності та доступності.

Читайте також: Відбудований Гостомельський міст запрацював на повну: сьогодні відкрили рух правим проїздом 

Як повідомляв “ВК” під час ревізії Гостомельської селищної військової адміністрації за 2022 та 2023 роки виявили зловживання на понад 21 млн грн. Через корумпованих чиновників у населеному пункті досі не відновили 100 осель. За даними Держаудитслужби, зловживання на відбудові Гостомеля виявились найбільшими серед громад Київщини.

Великий Київ у Google News

підписатися