У Голосіївському районі можуть впасти ціни на оренду квартир

Автор: Любава Лисичкіна
18:43 08.12.2023

Голосіївський район – один із найбільш густонаселених у столиці, й припинення роботи метро спричинить суттєве збільшення заторів у районі.

У Голосіївському районі можуть впасти ціни на оренду квартир Фото: ілюстративне
оренда квартири Київ

Про це розповів  Chief brand and Business officer ЛУН Денис Суділковський.

За словами експерта, закриття столичного метрополітену на ділянці “Теремки” – “Деміївська” на ремонт призведе до падіння попиту на оренду квартир у Голосіївському районі. 

 “У короткостроковій перспективі ті, хто наразі шукають квартиру в оренду, менше братимуть до уваги цей район. Падіння попиту може призвести до зниження цін на оренду, проте навряд чи суттєво і надовго”, –  говорить Суділковський.

У короткостроковій перспективі зупинення роботи метро матиме певний вплив на попит і ціни оренди, проте в довгостроковій – пів року ремонтних робіт вплинуть на ціни несуттєво і після відновлення роботи метрополітену ціни відновляться.

Нагадаємо, сьогодні киянам повідомили, що від завтра на пів року закривають шість станцій столичної підземки у  зв’язку з ремонтом перегінного тунелю на “синій” гілці метрополітену, але рух між станціями “Теремки” – “Деміївська” зупинили вже сьогодні. Маршрути закритих станцій метро повинен дублювати додатковий наземний транспорт – схеми. На “Либідській” знову чекають натовпи пасажирів, як десятиліття тому

 

Великий Київ у Google News

підписатися