У Фастівському районі відкрили новий садочок: будувати почали ще до великої війни

Автор: Галина Ворона
15:22 27.12.2023

В селищі Калинівка Фастівського району відкрили новозбудований дитячий садок “Пазлик”. Зводити його почали ще до повномасштабного вторгнення росіян. Попри складні часи, громада знайшла кошти, щоб його добудувати. Адже садочків в цьому населеному пунктів не вистачало.

У Фастівському районі відкрили новий садочок: будувати почали ще до великої війни

Про це розповів голова КОВА Руслан Кравченко.

Двоповерхова сучасна будівля садочка площею майже 600 кв. м має все для зручного перебування тут малечі: ігрові кімнати та приміщення для занять, спальні, актова зала, харчоблок. Є також сучасні ігрові майданчики для прогулянок на повітрі. Під час повітряної тривоги дітей відводитимуть в укриття ліцею, який розташований поруч.

Новий дитсадок розрахований на 50 діток. Його відвідуватиме малеча віком від 3 до 6 років, в тому числі діти з особливими освітніми потребами.

Руслан Кравченко додав, що Київщина – лідер у створенні нових місць для дітей дошкільного віку. Протягом 2023 року створили понад 2,5 тис додаткових місць у садках. Також у області продовжують відбудову дитсадків, які були пошкоджені та зруйновані внаслідок російської агресії. Із 86 закладів вже відновили 70.

Читайте також:  У Славутичі будують укриття для садочка

Нагадаємо, жінки з Київщини можуть отримати грант до $25 тисяч на відкриття мінісадочка.

Великий Київ у Google News

підписатися