“Тисяча Зеленського” на ліки, звільнення скандального заступника міністра, підготовка киян до нападу РФ – топ-3 новини понеділка

Автор: Галина Ворона
21:46 13.12.2021

Початок нового тижня поставив крапку в історії зі скандальним заступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі та продовжив тему із тисячею за вакцинацію, яку у народі прозвали “Вовиною”. Тим часом столична влада заговорила про підготовку киян до нападу окупанта.

“Тисяча Зеленського” на ліки, звільнення скандального заступника міністра, підготовка киян до нападу РФ – топ-3 новини понеділка

Люди від 60 років зможуть витратити “тисячу від Зеленського” на ліки

Уряд уже почав опрацьовувати механізм використання коштів на купівлю ліків повністю вакцинованими українцями, які старше 60 років. Ця можливість стане доступною вже з наступного року.

Киян готуватимуть до можливого нападу з боку Росії

Столична влада проводитиме роз’яснювальну роботу з населенням, навчання зі звуковими сиренами та тренінги з поліцією і співробітниками метрополітену на випадок обстрілу з боку Росії.

Інформаційна кампанія в столиці почнеться вже з наступного тижня. А через пару тижнів вже будуть включати сирени і проводити навчання, щоб люди без паніки розуміли, що робити.

Уряд звільнив заступника голови МВС Гогілашвілі

Кабінет міністрів України звільнив заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі, який “прославився” на всю країну після конфлікту із правоохоронцями на блокпосту в Донецькій області.  Сам чиновник стверджує, що за два роки перебування на посаді встиг багато чого зробити, тому йому не соромно. Та його “досягнення” не завадили попасти у базу сайту “Миротворець”. 

Водночас фракція “Європейська Солідарність” виступила з вимогою, щоб колишній заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі відповів за свої дії перед судом. Політсила також вимагає вибачень Гогілашвілі перед правоохоронцями та нагородження відповідальних поліцейських. 

Читайте також: Масштабна реорганізація пасажирських маршрутів у Києві: як пропонують покращити сполучення між Теремками і Печерськом 

Великий Київ у Google News

підписатися