“Я єдиний ось із таким їб**ом”. Заступник міністра МВС зчинив скандал у зоні ООС, бо його не впізнали

Автор: Галина Ворона
15:18 11.12.2021

Заступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі під час поїздки в зону ООС  влаштував розбірки, коли на першому блокпості його зупинила поліція. 

“Я єдиний ось із таким їб**ом”. Заступник міністра МВС зчинив скандал у зоні ООС, бо його не впізнали

Авто на вимогу поліції одразу не зупинилося, а проїхало декілька метрів вперед.

Після зупинки, Олександр Гогілашвілі почав погрожувати співробітникам правоохоронних органів.

Він звинувачував правоохоронців, що “він вже три роки працює в МВС, а вони досі його не знають” – мовляв він єдиний заступник міністра “з таким е*алом”, а також ображав та ліз у бійку.

Нахабна поведінка була записана на відео, яке оприлюднили у мережі.

На скандал вже відреагував міністр МВС Денис Монастирський. Він ініціював перед прем’єр-міністром України та урядом питання про проведення дисциплінарного провадження, в ході якого мають бути встановлені всі обставини.

На період дисциплінарного провадження пропонуватиму Уряду відсторонити заступника міністра внутрішніх справ України Олександра Гогілашвілі від займаної посади для чого підписав відповідне подання до Кабінету Міністрів України”, – зазначив Монастирський.

Тим часом, сам Гогілашвілі вирішив перепросити у Facebook за свою “надмірну емоційність” під час інциденту на блокпосту. Але закрив коментарі під постом.

Безумовно, хочу перепросити за свою надмірну емоційність. Згоден з рішенням міністра почати дисциплінарне провадження, готую рапорт на ім`я міністра МВС і буду всіляко сприяти його проведенню”, – написав він.

Читайте також: Хайп перетворився на скандал. Поліція Києва перевіряє салон, де збиралися зробити тату на свині 

Нагадаємо, депутат Київради не зміг потрапити на літак без COVID-документів і влаштував скандал.

Великий Київ у Google News

підписатися