Уряд звільнив заступника голови МВС Гогілашвілі

Автор: Володимир Хлєбников
11:30 13.12.2021

Кабінет міністрів України звільнив заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі, який поскандалив із правоохоронцями на блокпосту в Донецькій області.

Уряд звільнив заступника голови МВС Гогілашвілі

Про це із посиланням на власні джерела 13 грудня повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна”.

“Кабмін звільнив Гогілашвілі”, – сказало джерело агентства в уряді.

Офіційного підтвердження цієї інформації, а також коментарів МВС або самого Гогілашвілі наразі немає. Разом з тим народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко підтвердив інформацію ЗМІ.

Кабмін звільнив заступника міністра МВС Олександра Гогілашвілі після скандалу на блокпосту біля Краматорська. Хвилина слави іноді вартує кар’єри. Тут навіть вийшло двічі“, – написав він у Telegram.

Нагадаємо, 11 грудня в мережі з’явилося відео, на якому Олександр Гогілашвілі на в’їзді до Донецької області поскандалив із правоохоронцями через те, що ті зупинили його автівку.

Пізніше міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що ініціює проведення розслідування інциденту за участю свого заступника та усунення його від посади на цей період. Сам Гогілашвілі вибачився “за свою зайву емоційність” і пообіцяв сприяти проведенню розслідування.

Читайте також: Заступник міністра Гогілашвілі “бикує” не вперше. Інцидент у Києві (ВІДЕО)

Своєю чергою президент Володимир Зеленський зазначив, що на інцидент з Гогілашвілі може бути тільки одна реакція – звільнення. З вимогою про звільнення заступника очільника МВС також виступила партія “Європейська Солідарність”, зазначивши, що Гогілашвілі “дискредитує саму назву міністерства”.

Довідка. Олександр Гогілашвілі народився в 1973 році в Грузії. У 2019 році він закінчив Львівський університет бізнесу і права за фахом “Облік і оподаткування”, у 2020 році закінчив цей самий університет за фахом “Право”. У 2019-2019 рр. працював соціальним працівником міжнародної громадської організації “Центр здорової молоді” у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися