“Ти вирішуєш долю сміття”. Відео про сортування відходів від комунальників

20:03 24.11.2020

Кожен киянин може стати супергероєм одним рухом – достатньо лише відправити відходи, що переробляються, у спеціальні контейнери. Так продукти людської діяльності не будуть засмічувати планету, а перетворяться на круті речі.

“Ти вирішуєш долю сміття”. Відео про сортування відходів від комунальників

Про це нагадує Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Щоб спонукати киян до сортування, міська влада створила навіть відео, де у доступній формі пояснює, як відбувається процес перетворення побутових відходів на корисні речі.

Зокрема, у ньому показують, як пластикові пляшки з контейнерів вивозять сміттєвозами на переробний завод, а потім з них створюють сучасний одяг.

Голос за кадром розподає, що за рік у Києві відсортували 24 тисячі кубометрів відходів – це 400 сміттєвозів, що поїхали не на полігон, а на переробку.

Читайте також: Мешканці приватного сектору не спішать цивілізовано позбавлятись сміття 

Нагадаємо, сортувати відходи можуть вже мешканці центру міста, Дарницького, Оболонського, Подільського та Шевченківського районів – там вже є спеціальні контейнери-“двіночки”. Наразі їх встановлюють у Голосієві.

Комунальники створили “сміттєву” інтерактивну карту, за допомогою якої кияни можуть дізнатись майже всю інформацію, що стосується збирання і вивезення побутових відходів та повідомляти про негаразди чи про недобросовісних осіб, які користуються контейнерами на майданчиках та не мають укладених договорів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...