Контейнери-“дзвіночки” їдуть на Оболонь – мешканці можуть обрати локації

16:13 19.07.2020

У столиці продовжується пілотний проект щодо впровадження роздільного збору відходів. Роботи по встановленню контейнерів типу «дзвінок» на лівому березі міста підходять до завершення. Тепер на черзі Оболонський район.

Контейнери-“дзвіночки” їдуть на Оболонь – мешканці можуть обрати локації

Як повідомляє «Київкомунсервіс», загалом по місту вже встановлено 380 контейнерів даного типу. Наразі, розпочинається встановлення контейнерів в житловій забудові на правому березі з Оболонського району.

Небайдужих мешканців Оболонського району, які прагнуть сортувати сміття, запрошують активно долучатися до процесу та надавати пропозиції з адресами та локаціями до встановлення. На основі звернень буде опрацьовано локації, узгоджено адреси та сформовано маршрути вивезення відходів.

Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланнямПри поданні звернень для встановлення контейнерів необхідно враховувати наявність на прибудинковій території майданчику (4 х 2 метри) та можливість заїзду для вивантаження відходів спецтранспортом (контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів).

“За попереднім досвідом встановлення контейнерів, просимо Вас звернути увагу, щоб поруч не знаходились пункти прийому вторсировини, аби уникнути ситуацій із навмисним псуванням контейнерів та вилученням ресурсоцінних компонентів «небайдужими мешканцями». Також, необхідно виключити розміщення контейнерів на зеленій зоні”, – зазначили в комунальному підприємстві.

Читайте також: Сміттєві контейнери в Києві нанесли на інтерактивну карту

Нагадаємо, раніше такі контейнери для сортування відходів було встановлено у центрі міста. Також Дарницький район облаштували контейнерами-“дзвіночками”.

Великий Київ у Google News

підписатися