Мешканці приватного сектору не спішать цивілізовано позбавлятись сміття

15:59 23.11.2020

На початку березня поточного року підприємство “Київкомунсервіс” запустило пілотний проєкт, який передбачає організацію цивілізованого вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору Печерського району. Проте з часу запуску проєкту з вивезення ТПВ контейнерним методом з 988 домоволодінь лише 84 уклали договір та отримують послугу.

Мешканці приватного сектору не спішать цивілізовано позбавлятись сміття

Про це повідомляється на Facebook-сторінці підприємства.

Переважна більшість домоволодінь все ще не налагодили процес вивезення сміття, а отже або скидають свої відходи в контейнери багатоповерхівок, не сплачуючи за це, або вивозять в ліс, поле, закопують в землю, спалюють, забруднюючи довкілля.

Комунальники закликають мешканців приватного сектору бути відповідальними та налагодити цивілізовану систему вивезення сміття зі своїх домогосподарств.

Для отримання послуги з вивезення ТПВ необхідно укласти індивідуальний договір з КП «Київкомунсервіс».

Зазначимо, в межах пілотного проекту власникам приватних домогосподарств пропонується надати у безкоштовне користування спеціальні контейнери місткістю 120 або 240 літрів (залежності від кількості проживаючих осіб) для тимчасового зберігання твердих побутових відходів. Контейнер розташовується на подвір’ї приватних домоволодінь, а у визначений час, коли сміттєвоз згідно затвердженого графіку та маршруту руху збирає відходи, господарі домоволодіння повинні виставляти його на вулицю, поруч з будинком.

Читайте також: Топ-3 правила, як правильно позбутись від будівельного сміття

Нагадаємо, 10 мішків сміття вивезли з арт-причалу на Набережно-Хрещатицькій (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...