Добре, коли Зеленський “дістає з ящика“, наші правильні напрацювання – Ірина Геращенко

Автор: Злата Колос
13:28 03.02

Питання інформаційної загрози – це та тема, навколо якої повинні об‘єднатися й влада й демократична опозиція.

Добре, коли Зеленський “дістає з ящика“, наші правильні напрацювання – Ірина Геращенко

Про це у прямому ефірі телеканалу «Прямий» заявила народна депутатка від «Європейської Солідарності» Ірина Геращенко.

Вона нагадала, що боротьба з гібридною інформаційною війною була розпочата ще у 2015 році – із заборони російських телеканалів та соціальних мереж.

Ми почали цю боротьбу. Ми закрили російські канали, ми закрили ці російські “Однокласники“, всі ці соціальні мережі, де просто лився бруд на Україну. Де й так само набиралися найманці на війну проти України. Так само ми підтримуємо рішення Нацбезпеки оборони, яке базується на постанові Верховної Ради за яку ми голосували й підписував Андрій Парубій. Власне повинна бути єдність влади й демократичної опозиції щодо необхідності жорсткої протидії гібридним загрозам. Добре, коли Зеленський “дістає з довгого ящика“, де ми залишили багато правильних напрацювань“, – пояснила вона.

Також Ірина Геращенко припустила, що президент Зеленський нарешті погодився підписати рішення РНБО через вплив західних партнерів України та аби знов підвищити свій рейтинг.

Не знаю що спонукало Зеленського прийняти це правильне рішення. Чи це стрімко спадаючий рейтинг. Перетік його електорату до ОПЗЖ, чи вплив наших західних партнерів. Але безумовно, у питаннях, коли проти України ведеться гібридна інформаційна війна на території України кількома телеканалами, коли щодня в цих телеканалах включаються московські кальки Азірова, чи взагалі представники так званих псевдо республік. Очевидно, що це потребувало жорсткої реакції. Попри нашу опозиційність до Зеленського, до його команди – в усіх питаннях, які працюють на державу, там, де ми разом маємо боротися проти гібридної війни – ми будемо тут займати абсолютно конструктивну позицію“, – наголосила вона.

Парламентарка висловила сподівання, що РНБО спрогнозувала подальші дії України стосовно юридичного захисту.

Читайте також: “Якщо дістав ніж — ріж, якщо дістав револьвер — стріляй” — Олексій Гончаренко про санкції проти Козака

Нагадаємо, 16 вересня 2015 року набуло чинності рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)“.

2 лютого 2021 року президент України Зеленський ввів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо нардепа від ОТЗЖ Тараса Козака. Також на 5 років ввели санкції проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK – Новий формат, Аріадна ТВ, ТВВибор, Партнер ТВ і Лідер ТВ, телерадіокомпанія 112-ТВ, НОВИНИ 24 ГОДИНИ, Нові комунікації.

Літаки нардепів від ОПЗЖ Медведчука й Козака також потрапили  під санкції РНБО.

П’ятий президент України Порошенко політично підтримав, рішення РНБО “як таке, що направлене на захист України”, але не розуміє, чому Зеленський чекав аж два роки, коли проросійська істерія на каналах набрала небачених раніше обертів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...