Венедіктова пішла на один день у відпустку, аби не підписувати “підозру” Порошенку

Автор: Володимир Хлєбников
12:58 06.01

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова взяла відпустку на один день 20 грудня. Саме цією датою підписана так звана “підозра” п’ятому президенту, лідеру «Європейської Солідарності» Петру Порошенку.

Венедіктова пішла на один день у відпустку, аби не підписувати “підозру” Порошенку

Про це свідчить наказ, копія якого опинилася в розпорядженні адвоката Ігоря Голованя.

“Відбуваю у щорічну відпустку на 1 календарний день – 20 грудня 2021 року. На час моєї відпустки виконання обов’язків Генерального прокурора покладаю на заступника генерального прокурора Симоненка Олексія Юрійовича“, – йдеться у документі.

Саме заступник генпрокурора Симоненко підписав «підозру» Петру Порошенку. Разом з тим, відповідно до закону, за відсутності генерального прокурора його обов’язки має виконувати перший заступник.

Читайте також: Зеленського викликали до суду за позовом Порошенка (ДОКУМЕНТ)

Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня він повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Великий Київ у Google News

підписатися