Степанов проти повернення молодших класів у школи. Каже, це зведе нанівець результат карантину

19:23 15.01

Повернення учнів молодших класів у школи зараз зведе нанівець мету посиленого карантину, адже в Україні постерігається збільшення відсотка дітей, які захворіли на COVID-19.

Степанов проти повернення молодших класів у школи. Каже, це зведе нанівець результат карантину

Про це розповів міністр охорони здоров’я України.

За його словами, в Україні постерігається збільшення відсотка дітей, які захворіли на COVID-19, у співвідношенні до загальної кількості людей, які захворіли: якщо листопаді цей показник становив 3,1% від усієї кількості нових хворих, то  у грудні підскочив аж до 5,9%.

Загалом, уточнив міністр, за весь час пандемії в Україні захворіло 62 333 дитини.

Степанов закликав лідерів місцевого самоврядування не спекулювати на темі дистанційного навчання і відвідування навчальних закладів.

Я рекомендую усім представникам місцевого самоврядування спершу поцікавитися законами епідеміології, а потім рекомендувати зміни до карантинних обмежень, зокрема, завчасне припинення дистанційного навчання і повернення до звичного освітнього процесу. Усі рішення щодо карантинних обмежень приймаються МОЗ, виключно спираючись на закони епідеміології та думку провідних лікарів-епідеміологів, а також інфекціоністів України. Тому на період дії посилених карантинних обмежень, тобто до 25 січня, відвідування закладів загальної освіти призупинено”, — зазначив Максим Степанов.

Читайте також: Для педагогів і учнів оновили рекомендації щодо дистанційки

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко кілька днів назад попросив уряд повернути в школи молодші класи – вважає дистанційку для них неефективною. Сьогодні очільник столиці нагадав, що чекає рішення Уряду про відновлення навчання в молодшій школі.

Як повідомлялось, для українських школярів створили платформу для дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...