Кличко просить уряд повернути в школи молодші класи – вважає дистанційку для них неефективною

12:34 13.01

Мер Києва Віталій Кличко просить уряд дозволити під час локдауну навчання в молодшій школі. Він вважає дистанційне навчання для учнів перших-четвертих класів неефективним, тим більше що перебування дітей в старших групах садочків і в молодших класах мало чим відрізняється.

Кличко просить уряд повернути в школи молодші класи – вважає дистанційку для них неефективною

Про це мер Києва розповів під час онлайн-брифінгу.

Столичні школи після канікул розпочали дистанційне навчання. Хочу повідомити, що я звернувся до Міністерства освіти та Уряду з тим, аби відновити навчання у молодшій школі. Щоб учні перших-четвертих класів могли відвідувати школу. Бо якщо в нас працюють дитсадки, то було б логічно, щоб працювала і молодша школа. Оскільки перебування дітей в старших групах садочків і в молодших класах мало чим відрізняється. І дистанційне навчання для учнів молодших класів – неефективне”, – підкреслив мер столиці.

Він впевнений, що повернення у школи учнів перших-четвертих класів поліпшить і процес навчання, і дозволить їхнім батькам спокійно працювати.

Сподіваюсь, уряд дослухається та ухвалить виважене і логічне рішення», – сказав Віталій Кличко.

Він також зауважив, що дитячі садочки працюють під час локдауну у звичному режимі – на сьогодні у столиці на карантин не зачинений жоден із садків. Тимчасово закриті 57 груп у 53 дитсадках. Наповненість дітей у садочках – майже 50 відсотків.

Читайте також: Для педагогів і учнів оновили рекомендації щодо дистанційки

Нагадаємо, для українських школярів створили платформу для дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...