Для педагогів і учнів оновили рекомендації щодо дистанційки

15:51 18.12.2020

Після зимових канікул, з 11 січня 2021 року, освітні заклади Києва працюватимуть у дистанційному форматі. У звичайному режимі залишаться працювати лише дитячі садочки. 

Для педагогів і учнів оновили рекомендації щодо дистанційки

Департамент освіти і науки КМДА оновив рекомендації щодо навчання в дистанційному форматі для всіх учасників освітнього процесу.

За результатами опитування керівників шкіл Києва, понад 80% бажають працювати за чіткими зрозумілими правилами.

Ми підготували поради та рекомендації для всіх типів закладів: загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти. Для підвищення професійної майстерності педагогів заплановано майстер-класи, семінари, тренінги в онлайн-форматі. На допомогу керівникам освітніх установ буде надано Google-календар подій. Тут для себе знайдуть цікаву інформацію всі учасники освітнього процесу. Психологи надаватимуть свої рекомендації: як створити святковий комфортний настрій у період, коли сім’я залишається вдома в замкненому просторі та багато інших професійних цікавих рекомендацій”, – сказала директорка Департаменту Олена Фіданян.

Також адміністраціям закладів освіти рекомендовано інформувати громадськість про режим роботи в період карантину: розміщувати аудіозвернення, роз’яснення на сайті, інформаційних стендах та в соціальних мережах.

Як повідомлялося, батьків не пустять на новорічні свята у дитсадки та школи.

Великий Київ у Google News

підписатися